pc programy

PcDomů

Software pro vzdálené ovládání a kontrolu Vašeho PC.

 
Náhled programu TightVNC

VNC (zkratka pro virtuální síťové prohlížení) je propracovaný program dovolující vzdálený síťový přístup ke grafickým desktopům. S VNC si můžete zpřístupnit vaše PC odevšud za předpokladu, že je připojené k Internetu.
 

 

stáhnut TighVNC1.2.9.exe
 


 
Software pro vzdálené ovládání a kontrolu Vašeho PC.

 

Hamachi je software pro vytvoření vlastní virtuální sítě. Každému připojenému počítači, hamachi přidělí interní IP adresu 5.x.x.x a počítače mezi sebou komunikují jako by byly v klasické LAN síti. Můžete díky tomu sdílet soubory a složky na vašich discích, FTP, tiskárny, prostě vše jako v klasické síti. Jedinou podmínkou připojení je znalost názvu a hesla pro připojení do vaší sítě. Instalace je snadná a rychlá.

Při prvním spuštění Vám jednoduchý návod vysvětlí vše potřebné k používání Hamachi virtuální sítě. Program je velmi zajímavý pro online hráče, díky možnosti hrát v LAN. Rychlost přenosů je samozřejmě závislá na kvalitě připojení k internetu. Komunikace mezi počítači je šifrována a probíhá na bázi UDP, P2P architekturou bez centrálního serveru (node).

stahnout Hamachi 0.9.9.9 Cz


  
Náhled programu StrongDC++

StrongDC++ je obdobou již velmi známého programu DC++. Pomocí těchto programů se uživatel připojí na server p2p sítě a může komunikovat a měnit dokumenty s ostatními připojenými klienty.

Program je od českého autora a je samozřejmě v češtině. Oproti klasickému DC++ podporuje StrongDC++ segmentové stahování, což je velmi účinná zbraň, díky které využijete plné kapacity svého připojení. Další užitečnou věcí je detekce falešných sdílených dokumentů, nebo používání emotikon - smajlíků na veřejném chatu. A pro designerské fanatiky vymyslel autor lákadlo, kterým je bezesporu možnost změny vzhledu.
stáhnout StrongDC++.rar